Fejér megyei akvaristák

Itt hirdesd, keresd az eladó vízi élőlényeket, technikákat, akváriumokat a Megye területén, ismerkedési hely a Fejér Megyei akvaristáknak!!!

Fejér megyei akvaristák

HozzászólásSzerző: genius_93 » 2007.12.08. 18:19

No comment...
genius_93
Vendég
Vendég

Re: Fejér megyei akvaristák

HozzászólásSzerző: genius_93 » 2007.12.09. 12:07

Sziasztok! Én egy Székesfehérvári akvarista vagyok már kiskorom óta van akváriumom!Ha van valami amiben segíthetek akkor szóljatok!
genius_93
Vendég
Vendég

HozzászólásSzerző: heryking » 2008.08.30. 13:17

ÜDV. mindenkinek.
szeretném megszüntetni az akváriumot, mert a kűlső vizkeringető megadta magát és nem akarok rá költeni. Viszont a lakóknak új othonra van szükségüg, új gazdit keresek.
"Új othont keresek 10 főnek: rajban 7db Tetra 1db csíkhal 1db páncélos törpeharcsa és 1db albínóPtörpeharcsa. Elvárás, minimum 60Literes akvárium, békés lakótársak, minimum 1liter/fő területel. A feltételek teljesítésével INGYEN elvihetőek."
Fejérmegye/Sőréd Mór-tól 8Km Székesfehérvártól 20Km.
heryking
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: Zedi » 2011.10.07. 17:10

Üdv. Fejér megyeiek!

Kár, hogy ennyire kihalt ez a fórum, pedig biztosan sokan vannak akvaristák. Én mint kezdő sokat kerestem fórumokat, de nem nagyon találtam semmi értelmeset. Itt egész jó dolgokra, tapasztalatok megosztására találtam, de sajnos úgy látom elég haldokló állapotban van a fórum. Kár érte.
Zedi
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: Beni » 2011.10.07. 20:26

Nem mondanám, hogy haldoklik a fórum, csak szinte mindenki békéscsabai, illetve arrafelé lakik, a nyugati régiókat nem sokan képviselik.
Beni
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: Zedi » 2011.10.07. 20:46

Én csak azért mondtam a haldoklást, mert megnéztem a hsz.-okat és háááát nem mind friss. Ahhoz képest, hogy mióta megy a fórum igen kevés a látogatottsága. Felléptem és rajtam kívül pld. még csak egy vendég se volt. Ahhoz képest most már szép szám a 18 felhasználó, akik jelen vannak.
Zedi
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: díszmárna » 2011.10.07. 22:20

Hát igen méltatlanul háttérben van ez a fórum, szemben a nagyobb látogatottságú, de tartalmilag ill. kezelhetőségben gyengébb fórumokkal szemben.
Felteszem nincs mögötte egy tehetős támogatói csoport.
De szerintem jó emberek jöttek itt össze, akik segítenek, és nem csak lehurrognak, mint egy bizonyos helyen.
[meuh.gif]
díszmárna
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: Zedi » 2011.10.07. 23:21

Nos, én most regeltem, de eddig nagyon pozitív a tapasztalatom. Aki él még ezen a fórumon, az válaszolt is és kár, hogy csak ilyen kevesen vagyunk. Én sokat kerestem hasonló fórumot, de a Google nem nagyon dobott ilyet. /Vagy csak én vagyok béna/

Jó lenne fellendíteni kicsit, mert ahogy olvasgatom, nagyon sok hasznos tanács van, és hozzáértők is akadnak itt bőven. Én mint kezdő nagyon sok hasznos infót szedtem már össze innen.
Zedi
Kis hal
Kis hal

Vissza: Fejér Megyei Akvarista Klub