Talaj cseréje

A megfelelő táptalaj kiválasztása és használata

Re: Segítség kérése problémák esetén

HozzászólásSzerző: zsisza » 2008.01.12. 09:38

bajusz9 írta:Megcsináltam!
Mind a kettőben kicseréltem az aljzatot. Nem fehér ugyan, de sztm jól néz ki, és végre apró szemű, de nem túl. Holnap megpróbálom lefényképezni, és ha lesz elfogadható kép, azt felteszem.
Ja, és a gyönyörű új növények is benne vannak.

Szia! Én is megcsináltam a homok cserét, de az enyém se lett hófehér, egy kicsit sztem átvertek Szegeden a Szél utcai boltban mert ez nem Fehérvárcsurgói homok azért jó lett !
Szabolcs
Szabolcs
zsisza
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2008.01.12. 09:58

Az én két kicsi aksim (100l, 50l) is eltartott majdnem egész nap. Gondolom a Tied sem volt semmi! Jó kis meló lehetett! [eusa_clap.gif]
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: zsisza » 2008.01.12. 12:24

bajusz9 írta:Az én két kicsi aksim (100l, 50l) is eltartott majdnem egész nap. Gondolom a Tied sem volt semmi! Jó kis meló lehetett! [eusa_clap.gif]

Reggel mentünk Szegedre Peti komámmal hoztuk a halakat a vízadalékokat meg a homokot aztán este fél 6-ra már kész is lettünk.
Majd ha letisztul a víz csinálok jobb képeket is. Kíváncsi lennék rá mit szóltok hozzá ha beteszem előre a deep sea kék neont (igaz ha csak az van bekapcsolva a mbunák tisztára elvesztik a fejüket, megbolondulnak a kék fénytől!) szebb mintha bennehagyom a fehéret? Majd csinálok képet így is úgy is.
Szabolcs
zsisza
Növendék hal
Növendék hal

Előző

Vissza: Növényi táptalajok