Blog és Képtár

Ha érdekel, hogy valamiről a többi tag, hogyan vélekedik itt készíthetsz szavazásokat, statisztikákat!!!

Szeretnél -e a fórumhoz kapcsolódó Blog és Képtár funkciót.

A szavazás 2009.10.05. 11:23-kor befejeződött.

igen
5
71%
nem
2
29%

Szavazatok száma : 7

Blog és Képtár

HozzászólásSzerző: Tibor » 2009.09.21. 11:23

Sziasztok!

A szavazás mellett szeretném, ha ötletelnénk és megbeszélnénk, hogy milyen formában lenne jó. Pl. ki, hogyan, milyen feltételekkel férhessen hozzá, stb.

Várom az ötleteket, javaslatokat.

[signthankspin.gif]
Tibor
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Re: Blog és Képtár

HozzászólásSzerző: ricsze » 2009.09.21. 15:48

Szerintem nagyon jó ötlet, úgy hogy aki akar nyithat az aksijának külön blogot, és arról írna, de akkor vagy a fórumra írnának kevsebben, vagy a blogot nem néznék annyira. Tehát ha megszületnek pl a kisplattik valakinél, beírja a blogjába, akkor a plattis fórum szerintem egy idő után kihalna, de lehet, hogy ez csak saját vélemény. Személy szerint én szívesen írnám meg az új lakókat, vagy ha valami érdekes történt, de erre talán az akváriumok bemutatása topic is megfelelő. Vagyis ha nyitunk blogot, szerintem ezt a topicot be lehetne csukni.
ricsze
Növendék hal
Növendék hal

Re: Blog és Képtár

HozzászólásSzerző: kulievy » 2009.09.23. 10:22

Nem feltétlenűl értek egyet. A blogban szerintem nem csak halakról meg akváriumokról lehet írni. A saját életed is lehet annak középpontja. A saját képtár ad olyan lehetőséget hogy hozzászolások között ne kelljen mindig vissza keresni a beillesztett fotokat hanem oda bepakolni és onnan csak becsatolni az aktuális foromba.

Nekem tetszik az ötlet valószínűleg hogy sokkal jobban megismernénk egymást.

De szerintem a chat ötlete sem elhanyagolható mert ha van valami s.o.s kérdés és valaki fent van akkor meg lehet vitatni.
kulievy
Kis hal
Kis hal

Vissza: Szavazások