Red Cherry

Az akváriumban fellelhető élőlények a halakon kívül.

Re: Vízinövények beazonosítása

HozzászólásSzerző: Akos10 » 2011.06.27. 20:52

törpegurámi guppi
Akos10
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: mini » 2011.06.27. 21:55

Ebben sajnos nem igazán vagyok jártas és lehet, hogy hülyeséget írok, de a gurámi, és a vitorlás szerintem összeszedegeti őket! Bár nem teljesen tiszta a dolog, hogy most vitorláshal vagy vitorlás algaevő????? [102.gif]
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...:)))
http://www.facebook.com/Afrikancichlids
mini
Cápa
Cápa

HozzászólásSzerző: gumiruha » 2011.06.27. 22:47

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nagy valószínűséggel a Red Cherry garnéláid eleségként fogják végezni, ha ilyen halakkal teszed össze.
Nem iszom vizet, mert halak szerelmeskednek benne ! ! !

Kép
gumiruha
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: Akos10 » 2011.06.28. 09:10

sziasztok! most akarok venni még garnélákat és szerteném tudni hogy mi lenne a jó búvóhely vagy inkább legyen benne több élőnövény mert most akarok szerezni aljzattakaró növényt az el nem tudom hogy az elég eneki mert van 6 szál magas növényem és a többi kics abból van 1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tibor 2011.06.28. 14:00-kor.
Ok: Áthelyezve!
Akos10
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: vityu » 2011.08.17. 23:45

Akos10 írta:sziasztok! most akarok venni még garnélákat és szerteném tudni hogy mi lenne a jó búvóhely vagy inkább legyen benne több élőnövény mert most akarok szerezni aljzattakaró növényt az el nem tudom hogy az elég eneki mert van 6 szál magas növényem és a többi kics abból van 1

Nekem a red cherryk csak úgy élnek. Tök analfabétán kedtem az akvárium gondozásba. Annyit hallottam róluk, hogy szeretik a jávai mohát. Beszereztem mindkettőt, azóta öröm vidámság és boldogság az életük. Szaporodnak is rendesen. Növényem sok van, de a mohát tényleg nagyon szeretik, általában sok van rajta/benne (ráadásul a kicsik is el tudnak benne bújni a halak elől (guppik vannak)), de minden növényre felmászkálnak, szűrőre, melegítőre és az aljzaton is sok van. Nem tűnt fel, hogy bárhová is szeretnek elbujkálni. Inkább mindig kajálnak valamit, és ha van valami, amitől megijednek, akkor egy nagy ugrással eliszkolnak onnan.
vityu
Friss hal
Friss hal

Re: Red Cherry

HozzászólásSzerző: spetrus » 2012.03.30. 18:59

Kis garnik születtek [041.gif] Igaz összesen kettőt láttam (eddig). Az egyik már kezdett színesedni, a másik újszülött lehet. Nagyon örülök nekik [eusa_dance.gif] A szülők nincsenek 2 hónapja nálam és nem mind voltak kifejlettek. (Még van ami most sem az.)
spetrus
Friss hal
Friss hal

Előző

Vissza: Egyéb vízi élőlények