Az Igazi High-Tech Akvárium

Az akváriummal kapcsolatos kérdések.

Az Igazi High-Tech Akvárium

HozzászólásSzerző: Tibor » 2009.09.02. 12:48

Az Igazi High-Tech Akvárium, bár gondolkodtam, hogy a horror kategóriába tegyem -e.
http://viktorlantos.com/wordpress/2009/ ... -akvarium/
Tibor
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Re: Az Igazi High-Tech Akvárium

HozzászólásSzerző: papi » 2009.09.03. 08:20

[119.gif] Hát ha ez az igazi akkor inkább kertészkedem. [shock.gif]
Azt hiszem a pali egy kicsit túllőtt a célon.
papi
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: Csababá » 2009.09.03. 11:56

Bennem nem kelt ellenérzést.
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2009.09.03. 12:27

Bennem is csak olyan szinten, hogy sajnos nekem soha sem lesz ilyen. Nem is lustaságból tartom jó dolognak (bár nem mélyültem el benne teljesen, tehát nem vagyok minden ponttal tisztában), hanem azért, mert gondolom a halaknak és a növényeknek azért jobb lehet, mint az én "úgy gondolom ez így jó" alapú vízkezelésem. Szerintem.....
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Tibor » 2009.09.03. 12:54

Szerintem, kicsit túl van dimenzionálva, a technika elviszi a lényegét az akvarisztikának, én már csak a webkamerát hiányolom az egész remote management -ből. Mert ha mondjuk elutazom akkor nemcsak a vízminőséget tudom ellenőrizni, de a halakat is látom. ;-) Hol marad a várakozás teli izgalom. Egyébként tényleg nagyon jól néznek ki a medencék, nekem is az ilyen megjelenésű aksik tetszenek.
Tibor
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Csababá » 2009.09.03. 13:45

Az biztos, hogy túl van dimenzionálva, de éppen ez a lényege. A világ nagy vonalakban az automatizálás felé tart. Nem ítélkezem, csak megállapítom. Többre tartom a kevesebb elektronikával üzemelő autókat, de a gyermekemet valószínűleg egy szuperbiztonságosba ültetném. Szerintem van értelme a technikának, ha felesleges hibákat küszöbölhetünk ki vele. Más kérdés, hogy közben elvesztheti az ízét a dolog. Mégis úgy érzem, a tulajok igenis szeretik a halaikat, növényeiket, az akváriumukat, csak egy kicsit meg vannak huzatva technikailag és ebben is kiélik magukat, mint a cikk írója is megemlítette. Nem vitatkozni akarok, csak szeretem a másik oldalt képviselni. (ez valami perverzióm lehet)
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

Vissza: Az akvárium