Elvihető halak

Ha van az akvarisztikával kapcsolatosan bármid amit szívesen elajándékoznál, vagy esetleg ingyen szeretnél hozzájutni azt itt hirdessd, keresd.

Re: Elvihető halak

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.06.26. 19:00

Akkor mid is van pontosan? :) http://edak.cellkabel.hu/fok/kiir.php?azonosito=8
Hamis sziámid?
KépKépKép
Rókamárnád?
Kép
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Victor » 2008.06.26. 20:48

Közben sikerült elpasszolnom az egyik kolegának. Amúgy pontosan nem tudom, hogy mi a neve, én csak úgy ismerem, hogy hamis sziámi algaevő.
A boltban csak annyi volt az akváriumon, hogy algaevő márna
Amit betettél linket azt én is megtaláltam a vásárlás után, és sajna én is ekkor azonosítottam, hogy ez nem az a fajta ami imádja a fonalas algát. Egyértelmű azonosítók voltak a sárgás uszonyok.

Üdv:Viktor
Ha magad is megcsinálhatod, minek fizetnél érte?
Victor
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.06.30. 09:07

[017.gif] Még mindig nem jöttem rá, hogy akkor pontosan melyik fajról is volt szó. A felső sorban lévő halakra hasonlított, vagy az alsóra az előző hozzászólásomban?
Nekem felső sorbeliből van kettő. Nagyon jópofák, de eszméletlenül izgágák és ez szerintem zavarja a többi nyugodt halat, úgyhogy, ha egyszer sikerül kifognom őket, lehet, hogy élőhelyet kell váltsanak.
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2008.06.30. 12:48

Szerintem elég ha egy éjszakára leveszed az aksi tetejét. [098.gif]
Na jó, ezt nem gondoltam komolyan! [icon_pray.gif]
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.06.30. 13:01

Nem is olyan butaság. Vagy erre, vagy a sziámira írták, hogy jól fedett akváriumban tartandó, mert tényleg ugrálós.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2008.06.30. 13:03

De, igen.
Én csak azért írtam, hogy nem gondolom komolyan, mert nyílván azért nem azt a sorsot szánod nekik.
Szőke vagyok! Oszt?
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2008.06.30. 13:04

Nálam a 3 centis résen ugráltak ki, szépen egyesével.
Szőke vagyok! Oszt?
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.06.30. 13:06

Ennyire azért nem élénkek nálam, pedig nyitva van a tető, hogy párologhasson a víz. Lehet, hogy már komolyodtak, 4-5 centisek lehetnek.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Victor » 2008.06.30. 17:54

Csababá írta:[017.gif] Még mindig nem jöttem rá, hogy akkor pontosan melyik fajról is volt szó. A felső sorban lévő halakra hasonlított, vagy az alsóra az előző hozzászólásomban?
Nekem felső sorbeliből van kettő. Nagyon jópofák, de eszméletlenül izgágák és ez szerintem zavarja a többi nyugodt halat, úgyhogy, ha egyszer sikerül kifognom őket, lehet, hogy élőhelyet kell váltsanak.

Igen a felső sorban lévőkre hasonlított. Bocsi rosz képlinket tettem be elösször, de mostmár úgyis mindegy, sikerült megszabadulni tőlük, éljenek a csigasügérek [icon_peace.gif]
Ha magad is megcsinálhatod, minek fizetnél érte?
Victor
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: Marri » 2008.07.05. 23:59

Ha valaki szeretne kisvitorlást akkor írjon nyugodtan, tudok adni. 100l-renként csak 2 db-ot ajánlok. Sajnos a nemüket ilyen fiatalon nem tudom megállapítani, így párt nem biztos hogy sikerül összehozni. Azt hiszem gyémánt vitorlások fekete foltokkal, de van folt nélküli is. Szeretnék nekik jó helyeket találni.
Marri
marika3 freemail hu
Marri
Növendék hal
Növendék hal

ElőzőKövetkező

Vissza: Ingyen elvihető