Túra

Nyaralási, kirándulási élmények emlékek.

Re: Túra

HozzászólásSzerző: mr.bandesz » 2011.08.28. 20:36

Mint utólag kiderült, 6 órától már lehetett volna rajtolni, de a honlapon 7:30-10:00 volt feltüntetve! 3/4 8-kor rajtoltunk és 12:30-kor értünk a célba, kicsit kellemesebb lett volna, főleg a Fekete-Körös gátján, a tűző napon, ha másfél órával hamarabb vagyunk ott! Igaz viszont, hogy a babgulyás így is forró volt amikor beértünk, lehet kész sem volt még 11-kor! A táv az órák szerint 58Km volt, kis kitérőt is tettünk, mint a fotókon látható, a Sámson vára kaputoronyhoz!
mr.bandesz
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: pepe » 2011.08.28. 21:03

Már zokon ne vedd, de úgy veszem észre ez a babgulyás egy kicsit vesszőparipád.Nem?
"valamit rosszul tudni rosszabb,
mint nem tudni"
pepe
Öreg rája
Öreg rája

HozzászólásSzerző: mr.bandesz » 2011.08.28. 21:49

Igen! Kár lett volna kihagyni! Ja és jégkrémet is kaptunk ebéd után! Azért vesszőparipám, mert voltam már több főváros környéki teljesítménytúrán, ahol több a nevezési díj, és esetleg megmondják hol tudsz ivóvizet tölteni a kulacsodba, ennyi a "frissítés", tisztelet a kevés kivételnek! [098.gif]
mr.bandesz
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: andrashodi » 2011.08.30. 17:27

Hát ez jól sikerült, mondhatni egy csomó fórumtárssal előzgettük itt egymást, de mivel nem ismertem az arcokat, így nem tűnt fel, csak most így utólag a képeket nézegetve. No sebaj, majd legközelebb. Persze, ha az egyik kedves fórumtárs reagált volna a privimre... [017.gif]
Azért a túra tök jó volt így is, aki még nem járt rajta vagy csak úgy ezen a környéken, mindenképpen ajánlom! (Ha máskor nem) Jövőre ugyanitt!
"Mindig két lehetőség van. Vagy nincs..."
andrashodi
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: mr.bandesz » 2011.08.30. 21:16

Sajnálom hogy nem sikerült találkozni, illetve beszélgetni, TheYeti1995 megismert volna,csalogattam őt is ,de nem volt kedve, pedig még bejáratós a montija! Túra után próbáltam keresni a nevezési lapodat, de olyan sokan érkeztek éppen a célba, hogy nem volt idejük a rendezőknek velem foglalkozni! De örülök hogy tetszett a túra, jövőre majd jobban megbeszéljük a találkát a rajtnál! [039.gif]
mr.bandesz
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: andrashodi » 2011.08.31. 05:49

Nem gond, majd ütközünk még, tekerni amúgy is lehet TT-n kívül is! Yeti pedig tényleg gurulhatott volna, az a bicó erre van kitalálva!
Szegény virsligumisokat azért sajnáltam, főleg amikor akkora repedések voltak az útban, hogy simán eltűnt volna benne egy országúti bicaj kereke....
andrashodi
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: andrashodi » 2012.08.13. 20:15

Elmúlt egy év, de a túra ismét téma, bár a szervezők a honlapot (http://www.kvte.hu) még nem frissítették, azért úgy fest, hogy csak összejön ez idén is.

http://www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu/tura?id=4034

Szombaton porzott az erdei út a Gyula-Póstelek-Doboz szakaszon, de kiváló, vasárnapra egy picit már elült a por, de még nem volt óriási a dzsuva, ha ez így marad, tök jó lesz a terep egy kiadós tekerésre!
Annak, aki még nem volt: a szervezők műzli/zsírosdeszka/alma/ásványvíz frissítőkkel kedveskedtek tavaly minden ellenőrzőpontnál, melyet egy finom bográcsossal koronáztak meg a finishben, ezért nem kell túlzottan feltankolni, cipekedni sem (azért pótbelsőt és pumpát javaslok elpakolni).
Remek társaság, kóla, ropi jó hangulat!!! [045.gif]
Minden kedves kerékpáros és gyalogos akvaristatársnak ajánlom!!!
[banana.gif]
andrashodi
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: Csababá » 2012.08.14. 13:44

Tervez innen valaki valamit?
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: andrashodi » 2012.08.20. 18:57

Csababá írta:Tervez innen valaki valamit?

+1
andrashodi
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: tulik11 » 2019.01.11. 00:13

Sziasztok!

Lassan ideje lefoglalni az idei szállásokat, ezért bátorkodtam most, hogy megírjam nektek mi, hogyan szoktunk ezen spórolni.

Sokan szoktunk Bookingon szállást foglalni, ezért főleg erre fogok kitérni. Két módszer amivel kicsit csökkenthetjük az árakat.

1. Ha még nem vagy beregisztrálva a Bookingra, akkor érdemes ezen a linken ezt megtenni ( https://www.booking.com/s/34_6/szeman97 ), majd elmenteni a bankkártyádat az oldalon. Így az utazás után a szállásra költött összeg 10%-át visszautalják neked.

2. Ha már tagja vagy a Bookingnak akkor viszont ezen az oldalon érdemes beregisztrálni ( https://www.bonusway.hu/?r=6919180 ) , majd megkeresni a Bookingot és átmenni erről az oldalról, így a nyaralás után egy kicsivel 4%- ot adnak vissza. Itt már Paypalra is kérheted. Ez az oldal viszont nem csak a Bookingra jó, hanem sok webshoppal tudsz így olcsóbban vásárolni. HotelsCombined 4,5%, Rentalcars (autóbérlés) 4%, magyar webshopok is pl.: ecipő, eoptika, bonprix, vagy akár az Aliexpress. Ennek annyi hátulütője van, hogy 3000 forint felett utalnak csak vissza, de egy nyaralás alatt több is összejön.

Én ezeket szoktam alkalmazni.
tulik11
Friss hal
Friss hal

Előző

Vissza: Tájak, országok, városok, utazás