Sügérek köptetése

Halak szaporodásával kapcsolatos problémák, kérdések.

Re: Sügérek köptetése

HozzászólásSzerző: Csabi » 2008.09.05. 12:00

Az én véleményem szerint attól ne tarts, hogy éhen fog esetleg halni. Előbb utóbb úgyis vagy be vagy ki, de kikerülnek a kicsik a szájából. Utána peddig nagyon gyorsan regenerálódik.
Viszont ha Téged zavar és nem laksz mesze a kicsikért cserébe szívessen kiköptetem az anyukát, úgyis szeretnék újra tartani ilyen sügeret. [eusa_dance.gif]
Szerintem, bármennyire erőszakosnak is mondják őket, nagyon szépek és nagyon jó fejek.
Csabi
Öreg rája
Öreg rája

Re: Sügérek köptetése

HozzászólásSzerző: Erla » 2008.09.06. 17:07

Holnap kapok egy 35l-es aksit,majd külön rakom a többitől.Remélem,ha külön
lessz,megoldódik a problémám.
Erla
Kis hal
Kis hal

Kis sügik

HozzászólásSzerző: krisz1207 » 2011.07.03. 12:39

Sziasztok!
Most vettem észre,hogy vannak kis sügijeim!Csináljak velük valamit?Kiszedni macerás,de nem tudom hogy nem e eszik meg őket!
krisz1207
Növendék hal
Növendék hal

Re: Segítség kérése problémák esetén

HozzászólásSzerző: mini » 2011.07.03. 22:07

Szia!
Szerintem mikor benyúlsz a vízbe, szépen össze fogja szedegetni az anyuka őket, és akkor ki tudod szedni az anyával együtt a kicsiket, utána pedig egy edény vízbe, az anya száját szétnyitva (óvatosan!!!) kirázni a kicsiket! Ha ez nem így alakulna akkor sajnos nincs más bent kell hagyni a kicsiket, ha nem akarod szét durni az aksit!!! Amúgy van búvóhely az aksiba, mert ha nem akarod kiszedni őket akkor egy pár darab biztos ügyes lesz és felnő a nagyok között, viszont a nagyja sajnos eleség lesz a többi nagy sügérnek!!! [045.gif]
Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...:)))
http://www.facebook.com/Afrikancichlids
mini
Cápa
Cápa

Előző

Vissza: A halak tenyésztéséről, szaporításáról általában