Corydoras-ok

Halak szaporodásával kapcsolatos problémák, kérdések.

Re: Corydoras-ok

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2012.12.08. 12:34

Vedd ki őket egy kisebb, hidegebb vizű akiba, jó kis keringtetés. és szinte garantált a siker. Persze, csak ha jó a nemek aránya.
Avagy egyszerűbben: egy jó kis hűvös vízcsere :-)
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: izabella » 2012.12.13. 17:00

tegnap ujra ikrázott a corym de most a levelekre is került igy a kis akit beinditottam a leveleket átraktam. a levegöztetöt a fütést beinditottam a vizhez aquatánt adtam 25C van benne most várok .a többi ikra marad a nagyba és valoszinü az is elfogy, mert a serpalazacokat láttam hogy kostolják.nem tudom miért van hogy 2 hete is rakta az ikrát.és most is, pedig a vizcsere is a szokásos modon történt,fél éve van meg ez a pár.
izabella
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: zsolt001 » 2013.02.03. 14:09

sziasztok!keltek a kicsi harcsák nálam is.ikrát raktak a nagy medencében a szülők ,sajnos későn vettük észre a növényeken gyorsan átraktam a növényeket a növendék guppykhoz ők 3-6 hetesek .3-4 nap után lassan eltűntek az ikrák a növényről,már lemondtam róluk,pár napra rá észrevettem nagyon pici halakat és láttam ahogy kergetik a guppyk őket!30-40 ikrából nem tudom mennyi kelhetett,de hála 4-db sikerült megmentenem.nagyon szépek,és nagyon falánkok!csak a véletlen múlt az egész.de megvannak.sokat tanultam az esetből mert gondolni sem mertem arra,hogy sikerülni fog!így a következő ikrázást már felkészülten várom!bocs ha untatlak titeket.de én [041.gif] [041. [clap.gif] [clap.gif]
zsolt001
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2013.04.01. 21:33

[great.gif]
Biztos sikerülni fog. [045.gif]
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

Előző

Vissza: A halak tenyésztéséről, szaporításáról általában