Guppy!

Akvárium halaival kapcsolatos információk.

Guppy!

HozzászólásSzerző: Jesse » 2014.04.14. 18:47

Kedves fórumozók!

Ugyan van már egy téma az Endlernek nyitva, de nem szerettem volna oda rondítani, így az összes guppyfaj tárgyalására nyitottam ezt a témát!

Rögtön kezdeném is a saját hasfájásommal. Kb. fél éve beleszerettem egy elvileg igen ritka fajba a Japán Kék Guppy-ba. Elég ritka ma már a tiszta vérvonal, nekem mégis volt egy párocska és annak egy pár tiszta vérű utódpárja. Aztán megint szerelmes lettem és lányos zavaromban nem vettem észre az állatkereskedésben, hogy a halacska amit vettem imbolyog [shock.gif] [093.gif] . Az uszonyrothadás elvitte a halaim 2/3-át. Sajnos a japánokat is! [089.gif] Azóta nem kapok tiszta vérű kék japánt. Szeretném a segítségeteket kérni, hátha valaki tudja, hol tudnék beszerezni egy párt! Hónapok óta próbálom visszafogni magam, hogy ne vegyek más guppyt a tiszta vérvonal megőrzése miatt, de lassan már kezdek letenni róla, hogy valaha is lesz nekem még egyszer ebből a gyönyörű halacskából.

Segítségeteket előre is köszönöm!! [signthankspin.gif]
Jesse
Friss hal
Friss hal

Re: Guppy!

HozzászólásSzerző: Jesse » 2014.04.14. 19:06

Egyetlen igazán jó képet találtam a keresett halacsról, de sajna csak egy német oldalon, felülről a negyedik az:
http://www.hobbykwekers.nl/artikelen/ve ... -de-wereld
Jesse
Friss hal
Friss hal

Vissza: Édesvízi halak fajonkénti tárgyalása