Diszkoszhalak

Általánosságban a halakról.

Diszkoszhalak

HozzászólásSzerző: Alexandra » 2015.12.07. 16:15

Diszkoszhalakról szeretnék megtudni mindent. Tapasztalatok erdekelnenek, ti hogyan kezdtétek? Amit kaptam mindent elolvastam de nekem nem tűnik kielégítőnek az információk mértéke. Az alapokkal tisztaban vagyok, tiszta, lágy kb 6 körüli NK, enyhén savas 5-6 PH vizet igényelnek. Majnem tökéletes szűréssel. 28-29 fokos viz a legjobb. Hajlamosak betegsegsegekre. De megfelelő körülmények között nem olyan nehéz a tarásuk. Segítsetek hogyan fogjak hozza. 112l-es aki, 900l/h hidor belso szuro, melegito. Nem szeretnek elo novenyeket. Levegozteto beepitett a szurobe. Tudom hogy csoport halak de csak egy párat szeretnek, ha sikerul megbaratkoznom veluk akkor beszerelek egy nagyobb akit (300-500l). Hosszu a sztori hogy miert a diszkosz. Egy helyi tenyeszto segit a dologban de szeretnek mas velemenyeket is hallani. Vorosiszoju pontylazacot es vorosfeju pontylazacot szeretnenk mellejuk 10-10db. Es 4-5 sterbai cory. Esetleg 1-2 anci az algak ellen. Tippek, tapasztalatok veluk kapcsolatban minden erdekel.
Alexandra
Friss hal
Friss hal

Vissza: Általános beszélgetés a halakról