Melyik bolt a legjobb a megyében

Itt hirdesd, keresd az eladó vízi élőlényeket, technikákat, akváriumokat a Megye területén, ismerkedési hely a Békés Megyei akvaristáknak!!!

Melyik bolt a legjobb a megyében

HozzászólásSzerző: Csabi » 2007.11.27. 15:00

Sziasztok!

Kiváncsian várom ki melyik akvarisztikai üzletbe szeret járni, hol hogyan járt, stb.

Én azthiszem kimerem jelenti, hogy Békéscsabán a Lencsésin a Sügér nevű üzlet talán a legjobb. Nagyon jól felszerelt, viszont talán az árak egy kicsit magasak.
Csabi
Öreg rája
Öreg rája

Re: Melyik bolt a legjobb a megyében

HozzászólásSzerző: bajusz9 » 2007.11.27. 16:14

Én is a Lencsésire (Sügér), és a Csabacenterbe (Iguána) járok. Én mindkét boltot jónak találom, van választék, és szerintem az árak is kb egyformák. Bár az is igaz, hogy halat már nagyon régen vettem, inkább kaját, és vízelőkészítőket, növénytápot, algásodás gátlót szoktam venni (hogy azt minek, azt nem tudom, nem ér semmit). De az biztos, hogy mindenhol szívesen segítenek.
Szőke vagyok! Oszt?
Napról napra az újdonság varázsával ajándékoz meg az amnézia.
bajusz9
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2007.11.27. 20:50

Én is a lencsóra járok a legtöbbet és a centerbe... apeh mellettiról már leszoktam... sok a beteg hal...

Sokat járok Szegedre a munka miatt, ott van egy bolt, az nagyon komoly. Nem tudom a nevét, csak tudom, hogy hol van! :D

A Sügér azért jó, mert ott nem csak kereskednek, hanem tenyésztenek is, emiatt van azért szakértelem (szerintem) :D
... inkább csak nézelődöm...
Csuvi
Cápa
Cápa

HozzászólásSzerző: Kriszta » 2007.12.01. 12:58

Sziasztok!

Én két boltba járok rendszeresen, az apeh melletibe, meg az Iguánába. Egyik boltról sincs olyan túl jó véleményem. Mindkettőből egyaránt hoztunk már haza beteg halat. Darakór volt általában. Utoljára pár hete az Iguánából hoztam egy plattit, kellemesen csalódtam, nem fertőzte le az "állományt", és ráadásul csütörtökön 5 kis hallal ajándékozott meg a drága. :DD
Kriszta
Kis hal
Kis hal

HozzászólásSzerző: Uszonyos » 2007.12.10. 18:40

Szerintem messze a sügér a legjobb!Mindig mindenhol látok döglött halat de itt5 szinte sose.A választék is jó meg nem csak kereskedelemből szerzik a halakat hanem tenyésztik is rendesen.Ja az árak tényleg magasak néha de ez a minőség ára. [045.gif]
Az uszonyom születési hiba nem tehetek róla!!!!!!
Uszonyos
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2007.12.10. 21:25

A legdrágább, az biztos, de az egyik legjobb... Halat csak ott érdemes venni... Tápot, egyéb dolgokat bárhol! :D
... inkább csak nézelődöm...
Csuvi
Cápa
Cápa

HozzászólásSzerző: Tamara » 2007.12.31. 01:55

Ha jártok Gyulára nézzetek be a Hamburger Bár melletti kis udvarba ott is van egy akvarista bolt. Elég kicsi de nagyon segítőkész a kiszolgáló és a hely nagyságához mérten elég sok féle hal és növény van. Elég sok halamat ott vettem és nem voltak betegek, mikor hazahoztam őket. Beteg halat nekem is csak az Apeh melletiből sikerült(darakór). Szóval Gyulán a tápok viszont nagyon széleskörűek, növényalapú tápot kértem az Iguánában, tudtak adni 1félét, itt meg felsorakozatott a srác hirtelen 5-öt is. [mik_smile.gif] Itt nem tenyésztenek halakat, csak az almacsigákat.
Tamara
Friss hal
Friss hal

HozzászólásSzerző: numun » 2007.12.31. 14:46

Jepp, a gyulai bolt tényleg jó. Egyéb technikát, ami nix a boltban rendelésre hoz ha kell. Mostanában jó kis eheim belső szűrői vannak.
Guppikat asszem tenyészt, néha nagyon extra növények is felbukkannak.
Csabán én is a sügerest tartom legjobbnak, az apeh melletti boltból 5-ből 5 hal döglött meg eddig, de olcsó a kaja (lehet a halakat is annak szánják [mik_biggrin.gif] ). A centeres az vegyes, de a garijuk egy rakás ****.
numun
Vendég
Vendég

HozzászólásSzerző: nano » 2008.01.02. 20:56

SÜGÉRRE szavazok itt a legszebbek a halak, egészségesek is. [great.gif]
Kellékekben pedig szét kell nézni, mert vannak az árakba különbségek. [045.gif]
nano
Növendék hal
Növendék hal

HozzászólásSzerző: cickany » 2008.01.27. 11:55

hozzáértés terén sügér a legjobb!
próbálok tenyészteni egyedül itt tudok segítséget kérni!
az kinizsin már nem is kérdezek.
cickany
Friss hal
Friss hal

Következő

Vissza: Békés Megyei Akvarista Klub