Halat keresek (ajándék, csere, vétel)

Itt hirdesd, keresd az eladó vízi élőlényeket, technikákat, akváriumokat a Megye területén, ismerkedési hely a Békés Megyei akvaristáknak!!!

Halat cserélek

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2007.12.06. 18:20

Sziasztok!

Mind a három guppim megszült... van vagy 30 kicsim most! :D Ezek nem szállíthatóak... még nevelem őket...

Valakinek nincs felesleges hímje? Mert csak egy van nekem... leterheli a sok nőstény! :D

Csere érdekel! Jelentkezzen valaki! :D
... inkább csak nézelődöm...
Csuvi
Cápa
Cápa

Re: Halat cserélek

HozzászólásSzerző: Tibor » 2007.12.08. 14:10

csuvarszkia írta:Sziasztok!

Mind a három guppim megszült... van vagy 30 kicsim most! :D Ezek nem szállíthatóak... még nevelem őket...

Valakinek nincs felesleges hímje? Mert csak egy van nekem... leterheli a sok nőstény! :D

Csere érdekel! Jelentkezzen valaki! :D

Szia! Guppim sajnos nincs, de most született Black Mollim egy pár :smile:
Tibor
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2007.12.10. 21:41

Voltak régen (2 - 3 éve) molliaim és xifóim! Amikor már csak hal volt az akiban... akkor egy kicsit... meguntam! :D

most a guppik is özönlenek!

Viszont a bő 20 centis harcsám néha vadászni is szeret! ;) Karbantartja a létszámot...
... inkább csak nézelődöm...
Csuvi
Cápa
Cápa

HozzászólásSzerző: Tibor » 2007.12.10. 23:11

Az eggyik cimborámnak is volt törpeharcsája, és még sok más magyarországon is honos "vadvizi hala" míg egy napon a harcsa rá nem jött arra, hogy Ő tulajdonképpen ragadozó, attol a pillanattól kezdve két rettegéssel teli napjuk maradt [119.gif] szegényeknek.

"de már az is feleadta a harcot" [icon_hang.gif]
Tibor
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.02.27. 21:57

Nagy türelmetleneségemben vettem 8 rózsalazacot pár hete. Leginkább azért, mert már nagyon akartam valami mutatósabb/úszkálósabb felsőbb régiós halat a harcsák mellé neon pedig épp nem volt a kereskedésben. Azóta lett neonom (újfent kösz Numunnak) és szeretnék még többet is, de így is úgy látom, hogy elég népes már az akváriumom. Egy szó mint száz, szeretném elcserélni őket valamire. Konkrét ötletem nincs. Lehet bármi akvarisztikával kapcsolatos, amire szükségem van/lehet, növény és akár hal is, ha belefér a profilomba. Leginkább neonhalra, kistestű gurámira és otocinclusra pályázok, de szóba jöhet bármi más, ami nem rajhal.

Továbbá van egy guppi (valószínűleg) hímem, amit nősténynek vettem (guppi témában a képek). Kis medencében laknak és így felborult az ivararány. Szívesen elcserélném egy (szép) lányra.
Sajnos nincs autóm, ezért a szállítás/csere a részemről nehézségekbe ütközik. Mondjuk az is igaz, amit megmondtak a Tudósok: "helyes munka- és időbeosztással minden problémát át lehet hidalni, bizony" (vagyvalamihasonló).
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Csabi » 2008.02.28. 21:48

Csababá írta:Azóta lett neonom (újfent kösz Numunnak) és szeretnék még többet is, de így is úgy látom, hogy elég népes már az akváriumom.

Szia!

Numunnak vannak neonjai eladóak, vagy rosszúl értettem. Mert boltban már iszonyatos áruk van, 300 Ft/db, és én ha vennék, akkor legalább 15-öt, az meg úgy húzos árban lenne. [017.gif]
Csabi
Öreg rája
Öreg rája

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.02.28. 22:32

Nem eladó, csak kaptam párat és vettem hozzá.
...SZERINTEM. Továbbá..."Nem minden esetben értek egyet saját véleményemmel, nézeteim nem feltétlenül tükrözik meggyőződésemet" (Peterdi) A válaszokat, hozzászólásokat előre (is) köszönöm.
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: numun » 2008.02.28. 22:43

csuvarszkia írta:Sziasztok!

Nem biztos hogy jobban jársz több hímmel, mert akkor a kicsik amolyan semmitmondó tarkabarkák lesznek. Eleinte érdekesek, de a 100. után uncsi lesz [045.gif]
numun
Vendég
Vendég

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.02.29. 09:58

A túlzott és véletlenszerű keveredésre gondolsz?
Csababá
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: Csababá » 2008.04.02. 21:04

A rózsalazacok már nem nálam vannak.
Csababá
Moderátor
Moderátor

Következő

Vissza: Békés Megyei Akvarista Klub